Apie gamintoją

KAS MES

“Marcafè” kompanija įkurta 1942 m. Abruzzo mieste, Teramo provincijoje, vis dar vadovaujama steigėjų šeimos narių Silvestro Marcozzi ir Emilio Marcozzi.

Pagarba tradicijoms ir noras tobulėti visada apibūdino kompanija. Daugiausia dėmesio kompanija skiria dviems dalykams: entuziazmui ir kokybei.

Pradžioje Kava buvo platinima provincijos kavinėse, dabar bendrovė skiria daugiausiai dėmesio mažmenininkams ir tarptautinei rinkai.

Tinkami strateginiai pasirinkimai leido išgarsinti “Marcafè” prekės ženklą visame pasaulyje. Tai buvo pasiekta dalyvaujant tarptautinėse mugėse ir įvairiuose renginiuose, kurie išplatino kompanijos žinonuma.

Marcafè Facebook

MARCAFE ISTORIJA

“Marcafè” istorija prasidėjo 1942 m. nuo Silvestro Marcozzi (dabartinių savininkų senelio) parduotuvės. Jis valdė didmeninę parduotuvę “Teramo” centre, kurią labai vertino klientai.

Vieną dieną, Marcozzi nusprendė atgabenti nedidelį kavos virimo aparatą, o tai labai patiko parduotuvės lankytojams. Taip prasidėjo sėkminga “Marcafè” prekės ženklo kelionė.

Jo sūnus Vittorio su broliu sekė savo tėvo pėdomis. Jie sėkmingai įkūre kavos skrudinimo gamyklą ir tęsė tėvo pradėtą verslą.

Broliai Marcozzi turėjo svajonę kurti tik kokybiškus kavos mišinius – sukurti ir parduoti geriausią kavą pasaulyje.

Sunkaus darbo ir entuziazmo dėka, svajonė tapo realybė. Šiandien “Marcafè” prekės ženklas yra plačiai žinomas ir vertinamas visame pasaulyje.

Kompanija niekada nenustojo tobulėti, priimti inovatyvius sprendimus ir atsižvelgti į savo klientų poreikius. Dėl šių kompanijos bruožų, “Marcafè” ir toliau sėkmingai tęsia savo veiklą.

SERFIKATAI

Mūsų turimi sertifikatai įrodantys, kad galite pasitikėti mumis ir mūsų prekių kokybe.